ikona01a-nohy-uvod.jpg

Perličková koupel na nohy s IR teplem, masážní vanička.
Kneippova lázeň pro chodidla, akupresura.

obsah01-plantum pedis.jpg

Příjemné osvěžení především Vašim chodidlům Vám poskytne masážní vanička, perličková koupel pro nohy - typu Bubble Mass Extra nebo Deluxe Mass Extra.

obsah01-kb.jpg

Pravidelné masáže navozují přirozenou cestou tělesnou a duševní pohodu, podporují krevní oběh, zlepšení oběhu jak chodidel, tak i celých nohou. IR hloubkové teplo podpoří vyplavování metabolitů ze svalů,
napomůže rychlejší regeneraci.

Velmi účelné je obohatit lázeň přísadami do koupelí z bylin, případně lázeňskými solemi, je možno si vybrat z celé řady přísad, více podrobností získáte v kapitole Bylinné přísady do lázní.

Při objednávce perliček na nohy Kneipp FootSpa DeLuxe na internetu získáváte také "voucher" - poukaz, který jako náš zákazník využijete k nakupování Bylinných přísad do koupelí a soli do koupelí s 10% slevou po dobu 3 let.

..

obsah05-hydrosana-detox-yellow-box.jpg

Detoxikační iontový přístroj Hydrosana.
Hydrosana Detox.

U detoxikačního přístroje Hydrosana dochází k iontové detoxikaci,
k postupnému odstranění toxinů z těla na základě stimulace buněk elektromagnetickým polem (bio-energie). Pomáhá tímto organismu se vyrovnat se zátěží metabolismu, s regeneračními a restitučnímu procesy.

obsah05a-hydrosana-detox-yell-foot.jpg

Metabolity, zplodiny látkového metabolismu vznikají přirozenou cestou, činností všech buněk, všech orgánů člověka.

Tělo je dále zatežováno nevhodnou stravou,vlivem znečištění životního prostředí, expozicí nových, pro tělo nepřirozených látek.

Dochází k usazovaní toxinů v buňkách. Mohou to být třeba těžké kovy, nezoxidované tuky, rezidua pesticidů, karcinogenní látky původem ze znečištěné vody, vzduchu, potravin.

Tělní tekutiny přijímají bio-energii iontů ve vaničce přes chodidla a přenášejí ji k jednotlivým buňkám.
Ty pak dokážou daleko snáze vyplavovat nahromaděné toxiny a nežádoucí metabolity a zároveň efektivněji přijímat živiny.

ikona01-hydrosana-white.jpg

Cena Hydrosana Detox je nyní 2850 Kč.
Aktuální sezónní akční nabídka. Výrobce dodává přístroje nyní ve žlutém designu.

V případě, že byste si přáli detoxikační přístroj
v designu bílém, viz foto,
je možné objednat, cena tohoto typu je 3300 Kč.

obsah05-spulen.jpg

K oběma typům detoxikačního přístroje je možné doobjednat náhradní elektrody.

Cena náhradních elektrod je nyní 680 Kč, může se měnit také podle podmínek výrobce.
v základním balení Hydrosana Detox jsou 2 náhradní cívky, elektrody.

Iontová detoxikace

Iontová detoxikace je velmi účinný způsob k eliminaci metabolitů, toxinů, nezávisle na tom, kde jsou ve vašem těle lokalizovány.
Iontové čištění stimuluje všechny buňky těla k intenzivnějšímu metabolismu, obnovuje polarizační procesy na buněčné membráně).

obsah05b-hydrosana-yellowfunkce.jpg

Samozřejmě čístící procesy neprobíhají u všech buněk stejně intenzívně, stejně rychle, je třeba vycházet také z individuálních možností každého člověka.

Hydrosana provádí iontového čištění prostřednictvím koupele chodidel ve vodě s iontovým generátorem (soustavou elektrod). Proudění slabého elektrického proudu ve vodě způsobuje rozpad solných a vodných molekul na ionty (elektrolýza).

Voda ve vaničce postupně mění barvu, ale ta nijak nesouvisí s procesem detoxikace organismu. Barevná změna je pouze důsledkem uvolňování iontů různých kovů z elektrody, elektrolytického rozkladu solí a látek v obsažených ve vodě z vodovodu (minerály, organické látky, sulfáty, mikroorganismy). Do vodní lázně ve vaničce se uvolňuje také pot a maz z chodidel, zbytky kosmetických přípravků, spory plísní a odumřelé buňky apod.
Všechny tyto látky se působením slabého el. pole rozkládají a dochází k jejich vzájemným reakcím provázeným barevnými změnami. Vliv na barevné změny má i teplota vody a tělesná teplota.

obsah05-light-red-collar-krist.jpg

Empiricky bylo zjištěn velmi významný synergický efekt společného používání iontové detoxikace a očistného efektu tzv. čistých biolamp, s monochomatickámi diodami. Takový typ je třeba biolampa Wellnes LIGHT . samozřejmě jsou obě metody kombinovány postupně, nikoliv ve stejném čase. Nejlepší výsledky bývají při aplikaci žlutého a oranžového světla. Podrobnosti najdete v příslušné kapitole.

Pro každou koupel nepotřebujete víc než 30 minut, dětem postačí 15 minut. Nepoužívejte u dětí do 12-ti let. Vašemu tělu nijak neuškodí, pokud budete přístroj používat méně než 20 minut, nedosáhnete ale potřebného efektu.

Do lázně se přidává sůl pro zvýšení vodivosti, voda je slabý elektrický vodič. Obvykle postačí špetka soli, záleží ale na složení vody, kterou používáte.

Balení Hydrosana Detox obsahuje: hlavní vaničku , elektrodovou sestavu - cívku (+ 2 náhradní), řídící konzoli s timerem, igelitový sáček, adaptér .

Postup při použítí Hydrosana Detox:

1/ Plastovou nádobu- vaničku- nejprve vyložte igelitovým sáčkem a naplňte teplou vodou asi 40°C asi do výše 2 cm pod krytem elektrodové sestavy.
2/ Vodivost vody přímo ovlivňuje produkci iontů elektromagnetického pole.
Přidáním malého množství soli můžete vodivost vody zvýšit, odměrkou,sypkou NaCl (zhruba 3 g).
Nepřidávejte do vody víc než 10g soli, může působit agresivně na kůži.
3/ Připevněte řídící konzoli s timerem k vaničce, přesně do lůžka.
4/ Umístěte elektrodovou sestavu do prohlubně uprostřed vaničky.
5/ Propojte řídící konzoli s timerem s elektrodovou sestavou.
Propojte řídící konzoli s kabelem adaptéru. Zastrčte adaptér, jeho zástrčku do zásuvky.
6/ Postavte vaničku před židli, posaďte se, a dejte své nohy pomalu do teplé vody. Dejte pozor, aby hladina vody dosahovala asi 2 cm pod kryt elektrodového systému.
7/ Zmáčkněte Start na konzoli. Kontrolka na konzoli bude svítit právě 5 minut. Po zhruba 30 minutách zazní signál, všechny kontrolky vícekrát zablikají a přístroj se vypne.
8/ Když zpočátku zazní signální tón, upozorní na větší množství soli v roztoku. Přístroj se sám zastaví, nezačne fungovat.
Je třeba zopakovat celou proceduru vytvoření roztoku s menším množstvím soli. Vhodné množství soli závisí hlavně na tvrdosti vody. Při prvním použití správně nekalibrujte množství soli, které upotřebíte pro správnou funkci. Při dalším použití obvykle toto množství opět vyhovuje.
9/ Po použití přístroje nezapomeňte nahradit ztracené živiny jako jsou vitaminy nebo mastné kyseliny. Pomůžete tak svému tělu zbavovat se toxinů ještě efektivněji.

obsah05-hydrosana-dolomity.jpg

Efektivita detoxikace organismu je empiricky podložena, pozitivní přínos přichází obvykle absolvováním doporučené kúry deseti sezení v průběhu jednoho měsíce. Po této kúře obvykle cítíte subjektivní úlevu, organismus funguje efektivněji.

Použití detoxikačního přístroje je bezpečné pro většinu lidí.

Kontraindikace: těhotné ženy, implantovaný kardiostimulátor, epilepsie, diabetes I. typu, komplikace diabetické angiopatie a neuropatie, otevřené rany, zranění na chodidlech, lidé podstupující jakoukoli formu radioterapie nebo chemoterapie, lidé s kovovými nebo organickými implantáty.

Aqua Bubble FootSpa, bylinná perličková koupel na nohy,
se sadou pro pedikůru.

obsah-05-Aqua-Buble-FootSpa.jpg

Bylinná perličková lázeň pro nohy Aqua Bubble FootSpa.
Masážní vanička s akupresorickými hroty a válečky.

Vanička má příjemný hladký povrch, na dně je 70 trysek na vytváření bublinek, a několik stovek malých stimulačních hrotů, umožňují výrazné tlakové a reflexní působení na chodidla. Na dně jsou také 4 snímatelné masážní válečky, zvyšují účinek masáže.
Kapacita lázně je cca 3 litry.

Vanička nabízí kombinaci perličkové a vibrační masáže , případně je možné využít každou samostatně.
Přístroj je konstruován tak, aby udržoval teplotu vody, je vybaven čtyř - polohovým spínačem. Přívodní šňůra je ukryta pod pláštěm masážního strojku.

obsah-05-Funkce-AQUA-Bubble.jpg

Jednotlivé funkce regulujete snímačem.
V poloze 1 vytvoříte bylinkovou relaxační lázeň proudem bublinek ve vodě, jejíž teplota je udržována na stejné úrovni.
V poloze 2 bylinkovou perličkovou lázeň kombinujete s vibrační masáží. Teplota vody je udržována na stejné úrovni.
V poloze 3 - vytvoříte si vibrační masáž (jediná volba, kterou můžete využívat bez vody nebo s vodou). Masáž by neměla trvat déle než 10 - 15 minut.
Poté dáte spíneč do polohy 0 - vypnutí všech funkcí. Poté odpojíte ze elektrické sítě.

obsah-05- pedicur-set.jpg

Pedicur set. Soupravu pro pedikúru využijete lehkým tlakem mezi doplňkem a otočnou hlavicí.
V příslušenství pro pedikúru je masážní hlavice, brusná a kartáčová hlavice.

Bylinná koupel je vytvářena zejména účinkem bioaktivního bylinného oleje 102 dle receptury Dr. Foerstera. Olej 102 je osvědčený přírodní bylinný olej, obsahuje mnoho přírodních silic, hlavně vyšší koncentraci heřmánku římského, dále oleje rozmarýnu, máty peprné, eukalyptu, tymiánu, anýzu, myrhy, kozlíku lékařského, extrakt andělského kořene a další exotické oleje.

obsah-06-bylinna-perlicka.jpg

Bylinková perlička na nohy má deodorační a relaxační účinky . Pro své protizánětlivé účinky se používá po poranění kůže nohou, při únavě, brání nadměrnému pocení, podporuje perspiraci kůže.

Cena bylinné perličkové lázně AQUA Bubble FootSpa je 1610 Kč.
V ceně je samozřejmě hlavní přísada do koupele, bylinný olej č.102

Při objednávce AQUA Bubble FootSpa na internetu získáváte také "voucher" - poukaz, na základě něhož, jako zákazník Aurea medica můžete nakupovat Bylinné přísady do koupelí a soli do koupelí s 10% slevou po dobu 3 let.
Při uplatnění voucheru, při objednávce přísad, stačí uvést svůj předchozí variabilní symbol dobírky (tj. číslo objednávky)
případně i pouze písemně úvést tento nárok společně s Vaším jménem.

obsah08-skonto-kb.jpg

Voucher můžete uplatnit na všechny typy Bylinných olejů a bylinných přísad do koupelí (např. Rozmarýna, Eukalyptus, Jalovec, Růžový kaštan ...), na Solí do koupele (Bylinné - 78 Kräuter forte, ) a .

Perličkovou koupel na nohy si můžete vylepšit bylinnými přísadami . Bylinné přísady významně vylepší požitek při relaxaci, můžete je do vody přidávat, doporučuje se jen 2-3 ml.
Pro péči o chodidla se nejvíce uplatní přísady Růžový kaštan - při bolestech chodidel a lýtek, Levandule - parfémový a dezodorační efekt.